Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápasy

Bližkovice-Hor. Kounice 4:1 (2:1)

Domácí začali aktivně a byli za to odměněni ve 20. minutě gólem Velčovského. Hostése k prvnímu střídání rozhodli už ve 35. minutě a při prvním dotyku smíčem vyrovnával střídající Rozmahel. Blížkovickým se podařilo vsítit branku do šatny, autorem byl Radek Vybíral. Po přestávce se útoky střídaly na obou stranách, šťastnější byli domácí, v 75. minutě navýšil vedení opět Vybíral. Jeho gól rozhodl o osudu střetnutí. V samém závěru pečetil vítězství Blížkovic Prokeš.

Hor. Kounice-Újezd u Brna 0:1 (0:0)

Gól hostů padl v 73. minutě, autorem byl Jiří Kašparovský. Z oddílu Hor. Kounic bližší podrobnosti nikdo nedodal

Hevlín-Hor. Kounice 3:1 (1:1) 

Znojemské derby se odehrálo v poklidném tempu. Hosté z Kounic zaskočili domácí hned v úvodu utkání. Rohový kop si ve 3. minutě srazil hlavou do vlastní brány Pomajbík. V prvním poločase se střídaly lepší a horší pasáže s občasnými šancemi na obou stranách. Domácí vstřelili důležitou branku v závěru první půle, kdy srovnával Bombicz. Do druhého poločasu vstoupili Hevlínští aktivněji a o vítězství rozhodli během deseti minut, kdy se dvěma slepenými góly prosadil Látal. Další příležitosti ke vstřelení branky nevyužili. Hosté svými rychlými brejky hrozili jen po šestnáctku. Vítězství domácích je zasloužené, i když předvedený výkon nebyl ideální.

Hor. Kounice-Křenovice 3:0 (2:0)

Domácí skvěle začali, už v 8. minutě vedli rozdílem dvou gólů po střelách Michala 
Sobotky. Hosté se postupem času vymanili z tlaku a snažili se o korigování stavu. To však kounická obrana nepřipustila. Konečný výsledek pečetil v 72. minutě Jan Vlašín, jeho branka zlomila odpor křenovického týmu, zbytek utkání se jen dohrával.

Šatov-Hor. Kounice 1:0 (0:0)

 Hosté byli v prvním poločase aktivnější, ale převaha jim ke gólu nepomohla. Domácí po 
přestávce přidali do tempa a podařilo se jim v 68. minutě vstřelit vítěznou branku, úspěšným střelcem byl Vrbka. 

Hor. Kounice-Pohořelice 1:1 (0:1)

 Jedinou branku, která domácím zajistila bod za plichtu, vstřelil Martin Doležal až v 85. 
minutě. Jiné podrobnosti do uzávěrky nedošly

Medlánky-Hor. Kounice 0:2 (0:0)

Vyrovnané střetnutí rozhodl střídající Michal Sobotka. Po čtyřech minutách na trávníku 
vstřelil v 53. minutě úvodní gól, druhý přidal v poslední minutě zápasu. Za odpovědný výkon je vítězství Kounických zcela zasloužené.